Poradnia Dietetyczna Kalisz

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

 

GŁÓWNYM CELEM DZIAŁALNOŚCI PORADNI DIETETYCZNEJ "SZCZUPŁĄ BYĆ"
JEST POMOC OSOBOM MAJĄCYM RÓŻNE PROBLEMY ŻYWIENIOWE,
OD OTYŁOŚCI CZY NIEDOWAGI, AŻ PO PRZEWLEKŁE CHOROBY DIETO ZALEŻNE.

 

Profesjonalna poradnia dietetyczna

Pomoc ta nie polega jedynie na tworzeniu gotowych jadłospisów, ale przede wszystkim na opracowaniu planu zmiany codziennych nawyków żywieniowych, wyeliminowaniu produktów szkodliwych i wprowadzeniu składników uzdrawiających. Wiem, że zmiana stylu życia nie jest łatwa i nie jest czymś, co się dzieje z dnia na dzień. Trzeba się do niej przygotować. Nie tylko teoretycznie, ale także wewnętrznie. Znaleźć czas, aby zastanowić się nad tym, co ważne. Może zrobić listę rzeczy, które trzeba zmienić? Potem wprowadzać zmiany małymi kroczkami – osiągnięte drobne sukcesy będą motywacją do dalszej pracy.

Dla każdego pacjenta przygotowuję indywidualny dziennik, w którym śledzone są postępy diety, dzięki czemu zawsze wiesz, co już osiągnęłaś co zostało do zrobienia. Każdy przepis jest dostosowywany do Twojej diety. Współpracę zaczynamy od wnikliwego wywiadu żywieniowego i dokładnego poznania Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych. W jadłospisach uwzględniam Twoje preferencje smakowe, jak i zasobność portfela.

Poradnia Dietetyczna Kalisz

Porady dietetyczne Kalisz

POMOCE NAJNOWSZEJ TECHNIKI
Pracuję na profesjonalnym analizatorze składu ciała firmy Tanita, który w kilka chwil pomaga określić dokładnie Twoją wagę, zawartość wody, tłuszczu i masy mięśniowej w organizmie.
Dysponuję przygotowanym specjalnie pod moje potrzeby oprogramowaniem komputerowym, wspomagającym obliczenia związane z dietą, dzięki czemu szybko dokładnie mogę układać jadłospisy zgodne z obowiązującymi normami.

Badanie składu masy ciała

Żyjemy w czasach, w których nasz organizm zostaje wystawiany na wiele prób. Wiąże się to nie tylko z zanieczyszczeniami środowiska, z którymi mamy codzienną styczność w wielkich aglomeracjach ale i z niezdrową żywnością, będącą coraz częstszym zjawiskiem w życiu każdego z nas. Nie zawsze mamy wystarczająco czasu na przygotowanie odpowiedniego posiłku, toteż stawiamy na szybsze i tańsze rozwiązania.

Z tego względu współczesna dieta przeciętnego człowieka, nierzadko składa się z niezdrowych i zmodyfikowanych substancji odżywczych, które z kolei mogą prowadzić do zaburzeń pokarmowych. Nie wszyscy jednak wiedzą, czym jest nietolerancja pokarmowa, a brak tej wiedzy może mieć znaczący wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Kiedy pojawiają się niepokojące sygnały to nie należy ich ignorować, ponieważ każda chwila bezczynności to większa szansa na wystąpienie groźnych dla zdrowia chorób.

Otyłość i problemy żywieniowe

Z roku na rok otyłość stanowi coraz większy problem dla społeczeństwa, dlatego warto zmienić swój styl życia i zapobiec narastającemu zagrożeniu. Jeśli więc pragniesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, a także uniknąć nietolerancji pokarmowej to poradnia dietetyczna w Kaliszu stoi dla Ciebie otworem. Oferowane przeze mnie porady dietetyczne służą wszystkim tym, którzy choć w najmniejszym stopniu chcieliby poprawić jakość swojego życia, a także wzmocnić własny organizm. Ponadto, testy na nietolerancje pokarmowe pomogą Ci w określeniu Twojego najlepszego jadłospisu, dzięki któremu znacznie wzmocnisz swoje zdrowie, a także tężyznę fizyczną. Dietetyka jest dla mnie nie tylko dziedziną nauki medycznej o żywieniu ale również pasją, którą chciałabym się podzielić z każdym z Was.

Profesjonalny dietetyk w Kaliszu

Jako profesjonalny dietetyk w Kaliszu, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, aby sprostać jego wszelkim oczekiwaniom.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło mi na wnikliwe obserwacje żywieniowe, dzięki którym nie tylko poprawię jakość Twojego życia ale i skutecznie zmienię złe nawyki żywieniowe. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu, w którym postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Gwarantuję udaną współpracę, a także satysfakcjonujące efekty.